Nu ook OZO in de Zorgnetwerk Omgeving Chronische zorg

Tags: Zwolle, Flevoland, Hardenberg
17-06-2025

In de Zorgnetwerk Omgeving (ZNO) heeft HINQ een koppeling gemaakt met OZOverbindzorg. Heb je een account bij OZO, dan kun je OZO vanuit de ZNO openen. Communicatie met patiënt & zorgverleners in het netwerk is op deze manier vanuit de ZNO mogelijk.

Hoe werkt het
Wanneer je de ZNO opent is er rechtsboven in de balk bij de naam van de cliënt een knop ‘Communicatie’.
Via deze knop wordt het scherm van OZO in het scherm van de ZNO getoond. Het scherm dat je van OZO gewend bent blijft dus hetzelfde. Als andere zorgverleners OZO gebruiken zonder de ZNO te hebben, kun je alsnog met hun communiceren.

Opleverinformatie OZO 

Vervolg OZO ontwikkeling

Via OZO hebben we vernomen dat er wordt gewerkt aan de mogelijkheid dat professionals onderling via OZO kunnen communiceren (dus zonder patiënt). De verwachting is dat dit in het laatste kwartaal van dit jaar mogelijk wordt.