Basistraining Persoonsgericht werken: nu ook met eigen huisartspraktijk te volgen

Tags: Zwolle, Hardenberg, Flevoland
20-04-2026

In de chronische zorg wordt ingezet op een actieve samenwerking met de patiënt; de Basistraining Persoonsgericht werken oefent zorgverleners in de oplossingsgerichte gespreksmethodiek.

Met de oplossingsgerichte gespreksmethodiek geven huisarts en POH binnen het zorgproces meer ruimte aan het verkennen van de verandering waar de patiënt op hoopt en de eerste stap die de patiënt voor zichzelf voor ogen heeft. De methodiek helpt medewerkers binnen de huisartspraktijk om patiënten zelf meer het voortouw te laten nemen binnen het zorgproces.

De aanpak kan binnen de huisartspraktijk een groter effect hebben als er gezamenlijk  mee wordt gewerkt. Daarom bieden we de basistraining Persoonsgericht werken nu ook op de eigen locatie (incompany) aan voor de gehele huisartspraktijk.

Praktijken die dit al deden, delen enthousiaste ervaringen: samen leren en oefenen ondersteunt de omslag naar anders werken.

Interesse? Bekijk de beschikbare data via: Incompany Persoonsgericht werken - basistraining - Scholingsportal - Medrie

Staat er geen passende datum tussen? Mail dan naar: r.bron@medrie.nl