Vervolgtraining Persoonsgericht werken op 31 oktober a.s.

Tags: Zwolle, Hardenberg, Flevoland
12-08-2025

De Zorgnetwerkomgeving  (ZNO) is inmiddels in gebruik bij praktijken die werken met Medicom en/of Sanday. Dit digitale platform ondersteunt een nieuwe manier van werken: persoonsgerichte zorg, waarbij de patiënt zelf een actieve rol heeft.

Wilt u een volgende stap maken in het persoonsgerichte gesprek met de patiënt? En heeft u de basistraining Persoonsgericht werken of de cursus Positieve Gezondheid gevolgd?

Schrijf u dan in voor de vervolgtraining Persoonsgericht werken. In deze training leert u hoe u een samenwerkingsrelatie opbouwt met de patiënt, terwijl u rekening houdt met andere belangrijke aspecten van het zorgcontact, zoals het volgen van richtlijnen en het bespreken van relevante gezondheidsrisico’s.

 

Voor meer informatie en inschrijven:

Persoonsgericht werken - vervolgtraining - Scholingsportal - Medrie