Vacature doktersassistente in Heino

Tags: Zwolle
10-06-2021

Huisartsenpraktijk Heino zoekt een doktersassistente voor 24 uur per week.                                                     

 

Vacaturetekst huisartsenpraktijk:

Huisartsenpraktijk Heino is een dorpspraktijk 17 km ten zuiden van Zwolle. Ons team bestaat uit 4 huisartsen, 1 huisarts-in-opleiding, 2 waarneemhuisartsen, 4 praktijkondersteuners somatiek, 2 praktijkondersteuners GGZ,

9 doktersassistentes en een Praktijkmanager. De praktijkpopulatie bedraagt zo’n 9000 patiënten. De praktijk kenmerkt zich door laagdrempelige en toegankelijke huisartsenzorg. We zien onszelf als een voortdurend in ontwikkeling zijnde en lerende organisatie.

Wij zoeken een enthousiaste gediplomeerde doktersassistente die houdt van afwisselend werk. We willen ons team uitbreiden met een collega.

Wij zijn op zoek naar:

  • een gediplomeerd doktersassistente met ervaring in een huisartsenpraktijk bij voorkeur ervaring met Medicom
  • iemand met een patiëntgerichte en dienstverlenende instelling
  • een collega met een flexibele houding en die samenwerken belangrijk vindt
  • iemand die goed zelfstandig kan werken.

Wij bieden:

  • een veelzijdige en zelfstandige functie
  • een collegiaal team met een informele en enthousiaste sfeer
  • goede samenwerking en collegiale ondersteuning vanuit ons team
  • salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de cao Huisartsenzorg
  • bij wederzijds goed bevallen mogelijkheid tot vast contract.

Interesse?

Heb je interesse om bij ons te komen werken stuur dan voor 28 juni 2021 je motivatiebrief met CV naar Jentien Brinkhuis, Praktijkmanager jbrinkhuis@hpheino.nl Voor vragen of meer informatie over de praktijk zie : https://huisartsenheino.praktijkinfo.nl/  of neem contact met ons op 0572-398929.